BĄDŹ Z NAMI:

 

Komunikacja z innymi towarzyszy nam codziennie. Komunikujemy się z różnymi ludźmi i na różnych poziomach i płaszczyznach. Jak to robimy? Intuicyjnie tak jak umiemy, tak jak się nauczyliśmy. Czasem bardzo się staramy i chcemy dobrze a wychodzi jak zwykle.

Proponujemy Wam krótki warsztat o komunikacji by chwilkę się zatrzymać i przyjrzeć się jak to działa. By mieć większą świadomość, by zdecydować czy chcemy coś zmienić. By wiedzieć jak mówić żeby inni nas słuchali i jak słuchać żeby do nas mówili.

Na warsztacie będziemy mieli okazje by poznać sposoby komunikacji, przećwiczyć je, jak również powiemy o komunikacji w wyjątkowych dla nas relacjach: z dziećmi, partnerem i samym sobą.

Program obejmie relaksacyjną sesję jogi, część teoretyczną i praktyczną.

CENA: 170zł

Aneta Nowakowska

life coach, coach mocnych stron, doradca zawodowy

Pedagog z  wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Obecnie pracuje w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno -Społecznych i Szkoleń prowadząc szkolenia dla nauczycieli i rodziców oraz warsztaty dla młodzieży w zakresie rozwoju i doradztwa zawodowego

 

Katarzyna Złotkowska

dyplomowana nauczycielka, członkini zarządu, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, redaktorka programu o jodze w telewizji TylkoSport, współprowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor

fitness, pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zaliczka wymagana przy zapisie w wysokości 100zł.

Informacje Katarzyna Złotkowska 601 438 924

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.