BĄDŹ Z NAMI:

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i dyplomowanym nauczycielem ze stropniem Introductory II. Od kończenia uczelni pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole specjalnej z młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną. Prywatnie jestem żoną i matką dwójki dzieci.

Jogą zajmuję się od 8 lat. Po trzech latach praktyki zaczęłam sporadycznie zastępując przyjaciółkę i prowadzić zajęcia jogi. Bardzo pomocne było moje doświadczenie z pracy pedagogicznej. Joga zaczęła stawać się bardzo ważną częścią mojego życia, równocześnie  wspomagającą w trudnych momentach osobistych, zdrowotnych i związanych z faktem bycia kobietą.

Na co dzień praktykuję pod okiem Henryka Liśkiewicza, bywam też na zajęciach u innych nauczycieli jogi. Bardzo cenię sobie też, doświadczenia wypływające z praktyki własnej. Wszystkie te poczynania prowadzą mnie do rozwoju jako nauczyciela, pogłębiają moją praktykę, są radością dla mnie samej .W listopadzie tego roku planuję wyjazd do Indii, w celu dotknięcia jogi u źródeł.

Interesuję się  jogą dla kobiet. Joga jest dziedziną, która ciągle się rozwija, dotyka zmian w ciele człowieka. Ciało kobiety potrzebuje tej indywidualności i elastyczności w praktyce codziennej, która przechodzi w całą ścieżkę jogi. Podziwiam u kobiet ich radość z pokonywania własnych ograniczeń i lęków, uznanie dla samych siebie, chęć rozwoju, dbanie o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, zrozumienie, że joga może tak wiele dać w życiu.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.