BĄDŹ Z NAMI:

 

W tym roku chcę Was zabrać w miejsce, które uzdrowi ciało i umysł.

Augustów Medical SPA to jedyne takie miejsce na Podlasiu, położone w Augustowie, na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko, stworzy wsparcie energii ziemi.

To będzie czas zadbania o siebie: uważności na ciało, świadomego oddechu i medytacji.

Zależy mi na Tobie. Na Twoim zdrowiu i wypoczynku. Na regeneracji i wewnętrznej radości, dlatego korzystając ze swojego doświadczenia, umiejętności i energii życia, zadbam o to.

5 2

Wyjedziemy 29.01 (sobota) i o 17.00 spotkamy się na pierwszej praktyce jogi J

Potem zjemy wspólną kolację.

Przez kolejne dni spotkamy się w następujący sposób:

8.00 pranajama/medytacja
9.00 śniadanie
10.30 joga BKS Iyengara dla początkujących
12.00 joga BKS Iyengara dla zaawansowanych
14.00 obiad
17.30 joga tematyczna: zdrowy kręgosłup, joga twarzy (poza działaniem liftingującym, w aspekcie rozluźnienia napięć twarzy, głowy i szyi), joga mobility, trening mięśni dna miednicy, stabilizacja centralna.
19.00 kolacja

(godziny mogą ulec niewielkiej  zmianie)

 

W  sobotę  05 lutego zrobimy praktykę o 8.00, zjemy śniadanko i pojedziemy do domku J

W samym ośrodku czeka na Was:

  • przeszklony basen z widokiem na park zdrojowy,
  • sauny: parowa, infrared oraz japońska,
  • nowoczesna baza zabiegowa,
  • strefa spa

i możliwość morsowania w jeziorze

4 4
6 1

Zajęcia dla Ciebie poprowadzimy we dwie:

Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.

To jest moja niekończąca się opowieść

Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”,  organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, terapii ruchem. 

Karolina Spychalska

Absolwentka warszawskiej AWF; fizjoterapeutka; absolwentka Studium Trenerów Grupowych przy SWPS w W-wie. Dyplomowany Instruktor (Junior Intermediate III) Jogi Iyengara nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". oraz kursu dla fizjoterapeutów "Kompleksowa terapia -Rozstęp mięśnia prostego brzucha . Terapeuta Kinetic Control, Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli polskich i zagranicznych. Instruktor Yin Yogi ;-).

Twoja inwestycja to 2100zł

Osoba towarzysząca 1900zł

Dzieci 5-12 1050zł

Dzieci do 5 lat śpiące z rodzicami bezpłatnie

Zapisu dokonasz w prosty sposób;

Wyślij zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A potem wpłać zaliczkę w kwocie 1000zł

Na konto: 33 1240 5918 1111 0010 3833 7674
BiaVita Polska S.A.
Marii Skłodowskiej Curie 14
15 – 097 Białystok

z dopiskiem „ferie-zaciszejogi”

W razie rezygnacji z wyjazdu do 29.12, zaliczka zostanie zwrócona. Po tym terminie staje się bezzwrotna.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.