BĄDŹ Z NAMI:

"Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara" - to warsztat skierowany do każdego, a w szczególności do osób mających podstawy w jodze metodą Iyengara."Lekkość i dynamika w praktyce jogi Iyengara" - to warsztat skierowany do każdego, a w szczególności do osób mających podstawy w jodze metodą Iyengara.W trakcie sesji asan będziemy budować siłę mięśni głębokich. Będziemy pracować nad lekkością obszaru miednicy, nad rozszerzaniem i wydłużaniem klatki piersiowej. Sekwencja i dynamika praktyki, wpłynie na poznanie, pogłębienie i nowe doświadczenie asan. 

Iwona Gajko:
"Budując sekwencję, opieram się na wykorzystaniu jak najprostszych asan idąc do bardziej i całkiem zaawansowanych, tak aby intensywność nabierała tempa i rozwoju. Zawsze dopasowuję sekwencję do grupy z myślą o początkujących i zaawansowanych. Moja własna praktyka jest oparta na lekkości, w rozumieniu lekkości ciała fizycznego, co daje przełożenie na lekkość stanu umysłu i otwartego spojrzenia na świat."

Serdecznie zapraszamy na nowe doświadczenie praktyki w tej niesamowitej metodzie jaką jest joga Iyengara.

KIEDY: 30 listopada - 01 grudnia
KOSZT: 
PROWADZĄCY: Iwona Gajko

PROGRAM:PROGRAM:
12:30 - 13:00 rejestracja uczestników
13:00 - 15:30 praktyka
15:30 - 16:30 przerwa
16:30 - 18:30 praktyka

Iwona Gajko - Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2019r) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 16 letnim stażem nauczania). Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Open Mind, później ukończyła kursy nauczycielskie w metodzie Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywa miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie). Praktykuje jogę od 2002r, a naucza od 2004r. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prowadzi liczne warsztaty tematyczne jak i zajęcia weekendowe w i poza Krakowem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest międzynarodowym egzaminatorem na stopnie Introductory i Intermediate Junior. Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

Iyengar mawiał: „ciało jest świątynią, a asana jest modlitwą”. Asana i pranayama były i są głównymi narzędziami w jego metodzie. Kiedy pozycja wykonywana jest właściwie i poprawnie, w ciele pojawia się lekkość, a w umyśle wolność. Pojawia się harmonia ciała, oddechu i umysłu. Jesteśmy dokładnie w chwili obecnej, w teraźniejszości. Techniczne szczegóły oraz niezwykła precyzja metody są środkiem by pójść poza ciało zewnętrzne i docierać do głębszych powłok naszej istoty. Dzięki tejże precyzji (doprowadzonej przez Iyengara do perfekcji) w praktyce asany pojawia się koncentracja, kontemplacja i medytacja. Uwaga „pochwycona” przez tak zwane „technikalia” wędruje do wnętrza, a umysł trwa w stanie medytacji. Często praktykę Iyengarową nazywa się medytacją w ruchu. Ale czy zawsze taka była rola asany? Co łączy Iyengara z Patańjalim?

SOBOTA
12.30 - 13.00 rejestracja
13.00 - 15.30 praktyka
15.30 - 16.30 przerwa obiadowa
16.30 - 19.00

NIEDZIELA
9.00 - 10.30 pranayama
10.30 -11.00 przerwa
11.00 - 13.30 praktyka
13.30 pytania i odpowiedzi, zakończenie warsztatów

MIEJSCE; Zacisze jogi, Łodygowa 22 Warszawa

CENA: 250zł

ZAPISY I INFORMACJE:Katarzyna Złotkowska tel 601 438 924, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zapisie otrzymacie potwierdzającego meila, z danymi do wpłaty zaliczki, w wysokości 150zł.

Przy słabych mięśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który będziesz mogła wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapii ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna Złotkowska

Miejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 

Cena 150zł
Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto New Life 10 1060 0076 0000 3390 0006 5257 „trening miednicy”

Jesteś zmęczona codziennymi obowiązkami!!! Nie chce Ci się nic… ilość pracy zawodowej Cię zniewala!!! Zerwij się na 24 godziny i zostaw wszystko za sobą. Nie długi czas, a ile dobroci dla siebie.!!!

Zapraszam Cię do uroczego hotelu Kawallo Hotel & Wellness,

Na 24 godzinną regenerację w pięknym otoczeniu przyrody.

DLA KOGO: dla Ciebie, Ciebie i Ciebie J dla każdej z Was. 

MIEJSCE:  Kawallo Hotel & Wellness, położony jest zaledwie 60 minut jazdy od Warszawy, w okolicy otulającego go lasu. https://www.kawallo.pl/o-hotelu/atrakcje

CENA: 530ZŁ – obejmuje wszystkie zajęcia warsztatowe, 24 godzinny pobyt z sobotnim obiadem i kolacją, niedzielnym śniadaniem i obiadem. Na zabiegi SPA otrzymujecie Panie 10% zniżki.

PROGRAM WARSZTATÓW:

SOBOTA

12.00 powitanie uczestniczek i zakwaterowanie,

12.30 – 14.00 joga – zajęcia odbędą się na poziomie ogólnym, co pozwoli czerpać radość zarówno osobą początkującym, jak i tym z doświadczeniem. Rozluźnimy mięśni, poszukamy świadomości ciała i radości z praktyki. Przygotujemy się na przeganianie jesiennej deprechy J

14.00 przerwa obiadowa

15.00 – 16.30 spotkanie z Mają Smółko, Nutriterapeutką, która opowie, jak zadbać o zdrowie i dobry nastrój w jesienne dni

16.30 – 18.00 przerwa na spa J pamiętajcie o 10% zniżce i konieczności wcześniejszych zapisów

18.00 – 18.45 aquafit

19.15 wspólna kolacja

20.00 -21.00 Koncert w gongach – relaksacja dźwiękiem

 

NIEDZIELA

Do 9.00 śniadanie

9.30 – 10.30 pranajama, oddech. W otoczeniu pięknej przyrody, rozpoczniemy usuwanie napięcia z ciała i umysłu, za pomocą oddechu. Techniki te pozwolą nam się zregenerować i przygotować do praktyki jogi metodą B.K.S Iyengara

11.00 – 12.30 joga interdyscyplinarna, doładowanie energetyczne z jednoczesnym rozluźnieniem powięzi i mięśni, wpływa fantastycznie na poprawę humoru i świetne samopoczucie.

13.00 – 14.15 Rozmowa z Mają Smółko o świadomym pięknie i zdrowiu, czyli jak odnaleźć drogę do równowagi swojego organizmu.

14.15 wspólny obiad i pożegnanie uczestniczek

Z KIM SPOTKACIE SIĘ NA MIEJSCU:

Katarzyna Złotkowska

Absolwentka Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego, certyfikowana nauczycielka, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, nauczycielka Yin jogi, Jogi twarzy, trenerka mięśni dna miednicy, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, kanału „Złotkowska joga”, autorka programów „ Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”,  organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, terapii ruchem. 

Maja Smółko

Nutriterapeuta, psycholog, kosmetolog. Założycielka warszawskiego gabinetu Liferoom, promującego wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w holistycznych terapiach zdrowotno-urodowych oraz kosmetologii funkcjonalnej. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, aktualnie w trakcie dyplomu certyfikującego Nutriterapeutów w Belgii. 

ZAPISY I INFORMACJE:

Katarzyna Złotkowska tel 601 438 924, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy współudziale innych uczestniczek, możliwy transport.

Po zapisie otrzymacie Panie potwierdzającego meila, z danymi do wpłaty zaliczki, w wysokości 200zł    

9.06, godz. 16.009.06, godz. 16.00

Miejsce: Lados = Follow Your Dreams, ul. Libijska 10 D, Warszawa 

Warsztat jogi twarzy, oparty jest na ćwiczeniach pomagających w utrzymaniu mięśni dookoła ust i oczu, policzków i czoła, w prawidłowym rozluźnieniu, a z drugiej strony dobrej formie sprężystości i jędrności.Dzięki systematycznemu treningowi pobudzamy krążenie krwi, koloryt cery, przepływ limfy i produkcję kolagenu.Twarz rozjaśnia się, wygląda młodziej i świetliściej. Dodatkowym atutem będzie miejsce, gdzie się spotkamy. Pięknie położona na Saskiej Kępie, klinika urody, otulano przyrodą i pozytywną energią. 

Partnerami spotkania są: 

  • Chic Chiq - maseczki inspirowane ajurwedą, - Clochee - Simply Organic polska marka kosmetyków naturalnych i organicznych
  • salon fryzjerski Shake Your Head "Odkryj naturę swoich włosów”

Każda z uczestniczek, otrzyma prezent od naszych partnerów.

Prowadząca: Katarzyna Złotkowska.dyplomowana nauczycielka, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, nauczycielka Yin jogi, Jogi twarzy, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, kanału „Joga dla zdrowia”, autorka programu warsztatów rozwojowych „Joga dla Niej” oraz dla mężczyzn „Joga dla Niego”, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem, ćwiczenia kobiet ciężarnych.

Cena: 100 zł
Zapisy: mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty na konto Santander
95109018410000000109562090 w tytule przelewu wpisując "Joga dla JEJ zdrowia"

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.