BĄDŹ Z NAMI:

war2 1916.03, godz. 14-18.0016.03, godz. 14-18.00

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który bedziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapiu ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna ZłotkowskaMiejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 (ze względu na remont ulicy Łodygowej, dojazd jest od Lewinowskiej)

Cena 150zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 „trening miednicy”

 

Komunikacja z innymi towarzyszy nam codziennie. Komunikujemy się z różnymi ludźmi i na różnych poziomach i płaszczyznach. Jak to robimy? Intuicyjnie tak jak umiemy, tak jak się nauczyliśmy. Czasem bardzo się staramy i chcemy dobrze a wychodzi jak zwykle.

Proponujemy Wam krótki warsztat o komunikacji by chwilkę się zatrzymać i przyjrzeć się jak to działa. By mieć większą świadomość, by zdecydować czy chcemy coś zmienić. By wiedzieć jak mówić żeby inni nas słuchali i jak słuchać żeby do nas mówili.

Na warsztacie będziemy mieli okazje by poznać sposoby komunikacji, przećwiczyć je, jak również powiemy o komunikacji w wyjątkowych dla nas relacjach: z dziećmi, partnerem i samym sobą.

Program obejmie relaksacyjną sesję jogi, część teoretyczną i praktyczną.

CENA: 170zł

Aneta Nowakowska

life coach, coach mocnych stron, doradca zawodowy

Pedagog z  wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Obecnie pracuje w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno -Społecznych i Szkoleń prowadząc szkolenia dla nauczycieli i rodziców oraz warsztaty dla młodzieży w zakresie rozwoju i doradztwa zawodowego

 

Katarzyna Złotkowska

dyplomowana nauczycielka, członkini zarządu, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, redaktorka programu o jodze w telewizji TylkoSport, współprowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor

fitness, pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zaliczka wymagana przy zapisie w wysokości 100zł.

Informacje Katarzyna Złotkowska 601 438 924

Miejsce warsztatów: Akademia Terapii Ruchem Zacisze Jogi ul. Łodygowa 22 Warszawa

ewa wardzial

Ruch, ruchomość są niezbędne, wręcz konieczne dla zdrowia naszych stawów, kręgosłupa, różnych układów w naszym ciele. Kiedy zaczynamy praktykować, tej ruchomości i elastyczności w ciele poszukujemy. Gdybyśmy jednak na tym poprzestali, joga nie różniłaby się od gimnastyki. Czym jest więc w jodze zatrzymanie, co nam daje i dokąd prowadzi? Jaka jest proporcja pomiędzy ruchem/ruchomością a zatrzymaniem/stabilnością? Na te pytania spróbujemy sobie podczas warsztatu odpowiedzieć…

Ewa Wardzała - Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Senior I, tancerka, z wykształcenia indianistka. Swój jogiczny warsztat doskonali w Polsce, Indiach, Francji u takich nauczycieli jak Geeta i Prashant Iyengar, Corine i Faeq Biria, Lois Steinberg czy Jurek Jagucki. Od kilku lat związana ze Śląskim Teatrem Tańca, gdzie prowadzi warsztaty dla tancerzy podczas corocznej Międzynarodowej Konferencji  Tańca Współczesnego i Sztuki Tanecznej w Bytomiu. Od niedawna współpracuje również z krakowską PWST, prowadząc zajęcia jogi dla tancerzy i aktorów. Jako studentka indianistyki i tancerka, została stypendystką ICCR, co zaowocowało rocznym pobytem w szkole klasycznego tańca indyjskiego w Delhi, gdzie uczyła się Bharatanatyam pod okiem Sarojy Vaidyanathan.

"Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii. Dla mnie praca z ciałem i doświadczanie "na własnej skórze" były całkowicie naturalne - wręcz konieczne. Tak zaczęła się moja przygoda z jogą, która trwa do dziś. Miałam szczęście trafić na początku mojej jogicznej drogi na cudownych nauczycieli krakowskich, którym jestem dziś bardzo wdzięczna. To, co uważam za ważne w praktyce i nauczaniu jogi, to nieustanna uważność i obserwacja siebie nie tylko na macie, ale w sytuacjach codziennych. Joga daje mi radość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.

Plan dnia:xx

Sobota 27.10

11.30 – rejestracja
12.00 – 14.30 praktyka
14.30 – 15.30 przerwa na posiłek
15.30 – 18.00 praktyka

Niedziela 28.10

9.00 – 10.30 pranajama
10.30 – 11.00 przerwa
11.00 – 13.30 praktyka

Cena:

250zł – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu Jogi z zaliczką 100 zł, lub e-mail z zaliczką na konto 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 (nie ma możliwości uczestniczenia w jednym dniu warsztatów)

Jak się zapisać?

Musisz mieć, co najmniej 6 miesięcy praktyki.

Prześlij zgłoszenie meilem i wpłać zaliczkę w wysokości 100 zł bezpośrednio w Zaciszu Jogi lub na konto;

WBK 95109018410000000109562090 z dopiskiem „Ewa”.

Na Twoje pytania odpowiem pod numerem telefonu 601 43 89 24 – Katarzyna Złotkowska

Dodatkowe informacje

Proszę o zabranie własnego prowiantu.

Dojazd środkami transportu miejskiego; autobus, przystanek; Tużycka

Dworca Wsch; (20 minut) autobus 805, 738 z ul Kijowskiej

pozostałe linie; 190, 199, 512, 527, 718, 740.

Miejsca noclegowe;

Możliwy jest nocleg w Zaciszu jogi (z własnym śpiworem) – 20zł

Pobliskie hotele;

Arkadia ul. Radzymińska 182, tel 0-22 678 50 55

Za ceny i warunki panujące w miejscach noclegowych organizator nie odpowiada.

W związku z warsztatami, zajęcia poranne w niedzielę 28.10 są odwołane. Na lekcję jogi, zapraszamy o godz. 18.00

trening dna 18

DLA KOGO: DLA KAŻDEJ KOBIETY I KAŻDEGO MĘŻCZYZNY

EFEKTY ĆWICZEŃ:  

  • bardzo często ustępują bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i bioder, 
  • poprawia się  praca układu trawiennego,
  • wzmocnieniu ulegają doznania sfery seksualnej,
  • zwiększa się kontrola pęcherza moczowego (nie trzymanie moczu, pęcherz nad reaktywny),
  • poprawia się sytuacja przy wypadaniu narządów rozrodczych,
  • zmniejszają się lub eliminują nawracające zapalenia pochwy,

Zarys planu warsztatów:

  • budowa dna miednicy, konsekwencje osłabienia jej mięśni,
  • zależności słabych mięśni z bólami kręgosłupa, wypadaniem narządów rozrodczych, problemami trawiennymi czy doznaniami seksualnymi,
  • praca nad wzmocnieniem mięśni dna miednicy z wykorzystaniem różnych technik.

UWAGA!!! Nie jest to praktyka Jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapii ginekologicznej  i urologicznej, ćwiczeń Pilatesu oraz niektórych pozycji jogi

Prowadząca: Katarzyna Złotkowska, Tel 601 438 924

Miejsce; Akademia Terapii Ruchem Zacisze Jogi

Cena: 150 zł

Zapisy: w Zaciszu Jogi lub meilem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – zaliczka 100zł, ilość miejsc ograniczona.

Miejsce warsztatów: Akademia Terapii Ruchem Zacisze Jogi ul. Łodygowa 22 Warszawa

Poznawanie, dotykanie, smakowanie energii wnętrza… wydobywanie mocy, świadomości, poznawanie siebie… warsztaty nie tylko dla kobiet – przewijanie się energii damskiej i męskiej to życie w naszych czterech ścianach, za oknami, w kontaktach ze światem, interakcjach personalnych. To kim jestem, jak siebie postrzegam, jaki mam kontakt ze swoim ciałem i jaźnią, osadza mnie w otoczeniu.

Poprzez ruch, subtelność, stabilność i świadomość dotrzyj do tego co najważniejsze…

Ewa Wardzała - Dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Senior I, tancerka, z wykształcenia indianistka. Swój jogiczny warsztat doskonali w Polsce, Indiach, Francji u takich nauczycieli jak Geeta i Prashant Iyengar, Corine i Faeq Biria, Lois Steinberg czy Jurek Jagucki. Od kilku lat związana ze Śląskim Teatrem Tańca, gdzie prowadzi warsztaty dla tancerzy podczas corocznej Międzynarodowej Konferencji  Tańca Współczesnego i Sztuki Tanecznej w Bytomiu. Od niedawna współpracuje również z krakowską PWST, prowadząc zajęcia jogi dla tancerzy i aktorów. Jako studentka indianistyki i tancerka, została stypendystką ICCR, co zaowocowało rocznym pobytem w szkole klasycznego tańca indyjskiego w Delhi, gdzie uczyła się Bharatanatyam pod okiem Sarojy Vaidyanathan.

"Moją drogę jogiczną rozpoczęła fascynacja jej filozofią. Byłam na drugim roku indianistyki i nie mogłam pojąć dlaczego ludzie, którzy przekazują mi tak niezwykłą wiedzę, sami poprzestają na teorii. Dla mnie praca z ciałem i doświadczanie "na własnej skórze" były całkowicie naturalne - wręcz konieczne. Tak zaczęła się moja przygoda z jogą, która trwa do dziś. Miałam szczęście trafić na początku mojej jogicznej drogi na cudownych nauczycieli krakowskich, którym jestem dziś bardzo wdzięczna. To, co uważam za ważne w praktyce i nauczaniu jogi, to nieustanna uważność i obserwacja siebie nie tylko na macie, ale w sytuacjach codziennych. Joga daje mi radość, ufność i dystans do sytuacji trudnych. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia.

war2Plan dnia:                                                  

Sobota 12.05                                                            

11.30 – rejestracja

12.00 – 14.30 praktyka

14.30 – 15.30 przerwa na posiłek

15.30 – 18.00 praktyka

Niedziela 13.05

9.00 – 10.30 pranajama

10.30 – 11.00 przerwa

11.00 – 13.30 praktyka

Cena:

250zł – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu Jogi z zaliczką 100 zł, lub e-mail z zaliczką na konto 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 (nie ma możliwości uczestniczenia w jednym dniu warsztatów)

Jak się zapisać?

Musisz mieć, co najmniej 6 miesięcy praktyki.

Prześlij zgłoszenie meilem i wpłać zaliczkę w wysokości 100 zł bezpośrednio w Zaciszu Jogi lub na konto;

WBK 95109018410000000109562090 z dopiskiem „Ewa”.

Na Twoje pytania odpowiem pod numerem telefonu 601 43 89 24 – Katarzyna Kałamajska

Dodatkowe informacje

Proszę o zabranie własnego prowiantu.

Dojazd środkami transportu miejskiego; autobus, przystanek; Tużycka

Dworca Wsch; (20 minut) autobus 805, 738 z ul Kijowskiej

pozostałe linie; 190, 199, 512, 527, 718, 740.

Miejsca noclegowe;

Możliwy jest nocleg w Zaciszu jogi (z własnym śpiworem) – 15zł

Pobliskie hotele;

Arkadia ul. Radzymińska 182, tel 0-22 678 50 55

Za ceny i warunki panujące w miejscach noclegowych organizator nie odpowiada.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.