BĄDŹ Z NAMI:

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...

Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który bedziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapiu ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna Złotkowska

Miejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 (ze względu na remont ulicy Łodygowej, dojazd jest od Lewinowskiej)

Cena 150zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 "trening miednicy"

Serdecznie zapraszam.

Wiosna to najlepsza pora, aby zregenerować organizm po zimowym letargu. Nasz organizm jest wyjałowiony, brakiem świeżych owoców, warzyw i słońca Wiosna to najlepsza pora, aby zregenerować organizm po zimowym letargu. Nasz organizm jest wyjałowiony, brakiem świeżych owoców, warzyw i słońca Jeśli czujesz senność, zmęczenie, przybyło Ci kilka kilogramów. Masz łamliwe paznokcie, wypadające i osłabione włosy. Pojawiły się kłopoty z cerą.Wzdęcia? Zaparcia? Bóle głowy, migreny Osłabiony organizm to łatwy łup dla bakterii, wirusów i innych chorób.

Podczas warsztatu dowiesz się: - jak przeprowadzić detoks wątroby - co jeść a czego unikać? - jakie zioła, preparaty, witaminy- rola snu i odpoczynku - inne naturalne metody wsparcia detoksykacji organizmu.

Warsztaty poprowadzi Joanna Brejecka-Pamungkas doktor naturopatii ze Stanów Zjednoczonych, dietetyk holistyczny, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej, szkoleniowiec.

Szerzej o tej wspaniałej Kobiecie przeczytacie www.naturalhealing.pl

CENA: 140ZŁ

ZAPISY: Katarzyna Złotkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601 438 924. po potwierdzeniu rezerwacji miejsca, należy opłacić warsztat: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090. ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia

 

Komunikacja z innymi towarzyszy nam codziennie. Komunikujemy się z różnymi ludźmi i na różnych poziomach i płaszczyznach. Jak to robimy? Intuicyjnie tak jak umiemy, tak jak się nauczyliśmy. Czasem bardzo się staramy i chcemy dobrze a wychodzi jak zwykle.

Proponujemy Wam krótki warsztat o komunikacji by chwilkę się zatrzymać i przyjrzeć się jak to działa. By mieć większą świadomość, by zdecydować czy chcemy coś zmienić. By wiedzieć jak mówić żeby inni nas słuchali i jak słuchać żeby do nas mówili.

Na warsztacie będziemy mieli okazje by poznać sposoby komunikacji, przećwiczyć je, jak również powiemy o komunikacji w wyjątkowych dla nas relacjach: z dziećmi, partnerem i samym sobą.

Program obejmie relaksacyjną sesję jogi, część teoretyczną i praktyczną.

CENA: 170zł

Aneta Nowakowska

life coach, coach mocnych stron, doradca zawodowy

Pedagog z  wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Obecnie pracuje w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno -Społecznych i Szkoleń prowadząc szkolenia dla nauczycieli i rodziców oraz warsztaty dla młodzieży w zakresie rozwoju i doradztwa zawodowego

 

Katarzyna Złotkowska

dyplomowana nauczycielka, członkini zarządu, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, redaktorka programu o jodze w telewizji TylkoSport, współprowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor

fitness, pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zaliczka wymagana przy zapisie w wysokości 100zł.

Informacje Katarzyna Złotkowska 601 438 924

war2 1916.03, godz. 14-18.0016.03, godz. 14-18.00

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który bedziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapiu ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna ZłotkowskaMiejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 (ze względu na remont ulicy Łodygowej, dojazd jest od Lewinowskiej)

Cena 150zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 „trening miednicy”

trening dna 18

DLA KOGO: DLA KAŻDEJ KOBIETY I KAŻDEGO MĘŻCZYZNY

EFEKTY ĆWICZEŃ:  

  • bardzo często ustępują bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i bioder, 
  • poprawia się  praca układu trawiennego,
  • wzmocnieniu ulegają doznania sfery seksualnej,
  • zwiększa się kontrola pęcherza moczowego (nie trzymanie moczu, pęcherz nad reaktywny),
  • poprawia się sytuacja przy wypadaniu narządów rozrodczych,
  • zmniejszają się lub eliminują nawracające zapalenia pochwy,

Zarys planu warsztatów:

  • budowa dna miednicy, konsekwencje osłabienia jej mięśni,
  • zależności słabych mięśni z bólami kręgosłupa, wypadaniem narządów rozrodczych, problemami trawiennymi czy doznaniami seksualnymi,
  • praca nad wzmocnieniem mięśni dna miednicy z wykorzystaniem różnych technik.

UWAGA!!! Nie jest to praktyka Jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapii ginekologicznej  i urologicznej, ćwiczeń Pilatesu oraz niektórych pozycji jogi

Prowadząca: Katarzyna Złotkowska, Tel 601 438 924

Miejsce; Akademia Terapii Ruchem Zacisze Jogi

Cena: 150 zł

Zapisy: w Zaciszu Jogi lub meilem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – zaliczka 100zł, ilość miejsc ograniczona.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.