BĄDŹ Z NAMI:

Jesteś zmęczona codziennymi obowiązkami!!! Nie chce Ci się nic… ilość pracy zawodowej Cię zniewala!!! Zerwij się na 24 godziny i zostaw wszystko za sobą. Nie długi czas, a ile dobroci dla siebie.!!!

Zapraszam Cię do uroczego hotelu Kawallo Hotel & Wellness,

Na 24 godzinną regenerację w pięknym otoczeniu przyrody.

DLA KOGO: dla Ciebie, Ciebie i Ciebie J dla każdej z Was. 

MIEJSCE:  Kawallo Hotel & Wellness, położony jest zaledwie 60 minut jazdy od Warszawy, w okolicy otulającego go lasu. https://www.kawallo.pl/o-hotelu/atrakcje

CENA: 530ZŁ – obejmuje wszystkie zajęcia warsztatowe, 24 godzinny pobyt z sobotnim obiadem i kolacją, niedzielnym śniadaniem i obiadem. Na zabiegi SPA otrzymujecie Panie 10% zniżki.

PROGRAM WARSZTATÓW:

SOBOTA

12.00 powitanie uczestniczek i zakwaterowanie,

12.30 – 14.00 joga – zajęcia odbędą się na poziomie ogólnym, co pozwoli czerpać radość zarówno osobą początkującym, jak i tym z doświadczeniem. Rozluźnimy mięśni, poszukamy świadomości ciała i radości z praktyki. Przygotujemy się na przeganianie jesiennej deprechy J

14.00 przerwa obiadowa

15.00 – 16.30 spotkanie z Mają Smółko, Nutriterapeutką, która opowie, jak zadbać o zdrowie i dobry nastrój w jesienne dni

16.30 – 18.00 przerwa na spa J pamiętajcie o 10% zniżce i konieczności wcześniejszych zapisów

18.00 – 18.45 aquafit

19.15 wspólna kolacja

20.00 -21.00 Koncert w gongach – relaksacja dźwiękiem

 

NIEDZIELA

Do 9.00 śniadanie

9.30 – 10.30 pranajama, oddech. W otoczeniu pięknej przyrody, rozpoczniemy usuwanie napięcia z ciała i umysłu, za pomocą oddechu. Techniki te pozwolą nam się zregenerować i przygotować do praktyki jogi metodą B.K.S Iyengara

11.00 – 12.30 joga interdyscyplinarna, doładowanie energetyczne z jednoczesnym rozluźnieniem powięzi i mięśni, wpływa fantastycznie na poprawę humoru i świetne samopoczucie.

13.00 – 14.15 Rozmowa z Mają Smółko o świadomym pięknie i zdrowiu, czyli jak odnaleźć drogę do równowagi swojego organizmu.

14.15 wspólny obiad i pożegnanie uczestniczek

Z KIM SPOTKACIE SIĘ NA MIEJSCU:

Katarzyna Złotkowska

Absolwentka Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego, certyfikowana nauczycielka, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, nauczycielka Yin jogi, Jogi twarzy, trenerka mięśni dna miednicy, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, kanału „Złotkowska joga”, autorka programów „ Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”,  organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, terapii ruchem. 

Maja Smółko

Nutriterapeuta, psycholog, kosmetolog. Założycielka warszawskiego gabinetu Liferoom, promującego wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w holistycznych terapiach zdrowotno-urodowych oraz kosmetologii funkcjonalnej. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy, aktualnie w trakcie dyplomu certyfikującego Nutriterapeutów w Belgii. 

ZAPISY I INFORMACJE:

Katarzyna Złotkowska tel 601 438 924, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy współudziale innych uczestniczek, możliwy transport.

Po zapisie otrzymacie Panie potwierdzającego meila, z danymi do wpłaty zaliczki, w wysokości 200zł    

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.