BĄDŹ Z NAMI:

war2 1916.03, godz. 14-18.0016.03, godz. 14-18.00

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który bedziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapiu ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna ZłotkowskaMiejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 (ze względu na remont ulicy Łodygowej, dojazd jest od Lewinowskiej)

Cena 150zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 „trening miednicy”

war 02 19 1

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie praktykowały, ich praktyka jest krótka lub chciały by usystematyzować/uzupełnić wiedzę. Prowadzony przez dyplomowane nauczycielki jogi metodą BKS Iyengara, z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Proponujemy 16 spotkań 60 min, na których zapoznamy uczestników z pozycjami sylabusa podstawowego hatha jogi, przygotowując ich do dalszej praktyki.Kurs przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie praktykowały, ich praktyka jest krótka lub chciały by usystematyzować/uzupełnić wiedzę. Prowadzony przez dyplomowane nauczycielki jogi metodą BKS Iyengara, z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Proponujemy 16 spotkań 60 min, na których zapoznamy uczestników z pozycjami sylabusa podstawowego hatha jogi, przygotowując ich do dalszej praktyki.

Ponad to:

🧘‍♀️ dowiesz się do czego służą i jak używać przyborów,

🧘‍♂️ jakie oddziaływanie mają poszczególne asany na nasze ciało, jakie są ograniczenia i przeciwskazania w ich wykonywaniu,

🧘‍♀️ pokażemy Ci jak indywidualnie dopracowywać asany do Twoich możliwości.Dwie grupy;I grupa wtorki i piątki 19.30-20.30 (5.03-30.04, z wyłączeniem 29.03),II grupa weekendowa sobota 10.30-11.30 i niedziela 18.00-19.00 (9.03-4.05, z wyłączeniem 30.03)

Cena: 300zł

Tel. 601 438 924, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.zaciszejogi.pl

Przy zapisie należy wpłacić bezzwrotną pożyczkę w wysokości 150zł na konto; 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem "kurs od podstaw", pozostale 150 zł opłacamy w pierwszym dniu kursu - płatność tylko gotówką.Na kursie nie honorujemy kart FitProfit i Systemu OK

Ze względu na szkolenie, niedzielne 20.01 są odwołane - za utrudnienia przepraszamy. 

 

Komunikacja z innymi towarzyszy nam codziennie. Komunikujemy się z różnymi ludźmi i na różnych poziomach i płaszczyznach. Jak to robimy? Intuicyjnie tak jak umiemy, tak jak się nauczyliśmy. Czasem bardzo się staramy i chcemy dobrze a wychodzi jak zwykle.

Proponujemy Wam krótki warsztat o komunikacji by chwilkę się zatrzymać i przyjrzeć się jak to działa. By mieć większą świadomość, by zdecydować czy chcemy coś zmienić. By wiedzieć jak mówić żeby inni nas słuchali i jak słuchać żeby do nas mówili.

Na warsztacie będziemy mieli okazje by poznać sposoby komunikacji, przećwiczyć je, jak również powiemy o komunikacji w wyjątkowych dla nas relacjach: z dziećmi, partnerem i samym sobą.

Program obejmie relaksacyjną sesję jogi, część teoretyczną i praktyczną.

CENA: 170zł

Aneta Nowakowska

life coach, coach mocnych stron, doradca zawodowy

Pedagog z  wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Obecnie pracuje w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno -Społecznych i Szkoleń prowadząc szkolenia dla nauczycieli i rodziców oraz warsztaty dla młodzieży w zakresie rozwoju i doradztwa zawodowego

 

Katarzyna Złotkowska

dyplomowana nauczycielka, członkini zarządu, egzaminator i szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, redaktorka programu o jodze w telewizji TylkoSport, współprowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, studia podyplomowe joga. Instruktor

fitness, pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, treningu dna miednicy, terapii ruchem.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zaliczka wymagana przy zapisie w wysokości 100zł.

Informacje Katarzyna Złotkowska 601 438 924

W dniach 24-26.12 szkoła nie pracuje w pozostałe dni wg grafiku.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.