BĄDŹ Z NAMI:

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył 😯 Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...

Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć 😁Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który bedziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości 😉

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapiu ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna Złotkowska

Miejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22 (ze względu na remont ulicy Łodygowej, dojazd jest od Lewinowskiej)

Cena 150zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 "trening miednicy"

Serdecznie zapraszam.

W niedzielę 14 kwietnia zajęcia poranne są odwołane. Zapraszamy na jogę na godz. 18.00.
 
Za utrudnienia przepraszamy.

Termin: 31 marca 2019 (niedziela) godz. 12.00 - 15.00

Miejsce: Zacisze Jogi,  ul. Łodygowa 22, 03-687 Warszawa

Zajęcia przeznaczone są dla osób, dla których głos jest ważnym narzędziem komunikacji i którzy pracę nad jego brzmieniem  traktują jako element osobistego rozwoju.

Nauczysz się

  • Jak prawidłowo oddychać i gospodarować oddechem
  • Jak utrzymać prawidłową postawę ciała i ugruntowanie
  • Jak dążyć do rozluźnienia i eliminowania nadmiernego napięcia w okolicach krtani, gardła, żuchwy
  • Jak wydobywać wolny od napięć i pełen ekspresji głos.

W programie szkolenia również

  • masaż  twarzy
  • ćwiczenia zmierzające do rozbudzenia bogatego rezonansu
  • nauka świadomego wykorzystywania rezonatorów w celu regulacji barwy głosu
  • rozluźnianie napięć w ciele
  • relaksacja przy dźwiękach mis himalajskich.

 

Prowadzenie warsztatu:

 

Agnieszka Żebrowska                   

Iwona Marciniak

Warsztaty przewidziane dla grupy 8-10 osób

 Cena: 50 zł

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: agnieszka.zebrowska@ gazeta.pl

Uwaga, przypominam, że dnia 29.03 nie ma zajęć o godz 18.00 i 19.30 oraz 30.03 w sobotę o 9.00. za utrudnienia przepraszamy
 

Wiosna to najlepsza pora, aby zregenerować organizm po zimowym letargu. Nasz organizm jest wyjałowiony, brakiem świeżych owoców, warzyw i słońca Wiosna to najlepsza pora, aby zregenerować organizm po zimowym letargu. Nasz organizm jest wyjałowiony, brakiem świeżych owoców, warzyw i słońca Jeśli czujesz senność, zmęczenie, przybyło Ci kilka kilogramów. Masz łamliwe paznokcie, wypadające i osłabione włosy. Pojawiły się kłopoty z cerą.Wzdęcia? Zaparcia? Bóle głowy, migreny Osłabiony organizm to łatwy łup dla bakterii, wirusów i innych chorób.

Podczas warsztatu dowiesz się: - jak przeprowadzić detoks wątroby - co jeść a czego unikać? - jakie zioła, preparaty, witaminy- rola snu i odpoczynku - inne naturalne metody wsparcia detoksykacji organizmu.

Warsztaty poprowadzi Joanna Brejecka-Pamungkas doktor naturopatii ze Stanów Zjednoczonych, dietetyk holistyczny, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej, szkoleniowiec.

Szerzej o tej wspaniałej Kobiecie przeczytacie www.naturalhealing.pl

CENA: 140ZŁ

ZAPISY: Katarzyna Złotkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 601 438 924. po potwierdzeniu rezerwacji miejsca, należy opłacić warsztat: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090. ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.