BĄDŹ Z NAMI:

W ATR Zacisze Jogi prowadzimy zajęcia metodą BKS Iyengara. Charakteryzuje się ona stopniowaniem trudności oraz używaniem pomocy, przyborów, które mają za zadanie, doprowadzić to wykonania pozycji, bez względu na nasze ograniczenia ruchowe. W tej metodzie nie dyskwalifikuje nas  wiek, problemy zdrowotne czy też nadmierna sztywność. To joga dla każdego.

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe: klasycznej Jogi na trzech stopniach trudności, terapeutyczne, kobiety w ciąży, seniorów i mamy z dziećmi.

Nasza kadra to wyszkolone nauczycielki Polskiego Stowarzyszenia Jogi BKS Iyengara, z dużym doświadczeniem i pasją. Ich ogromna wiedza i zapał do prowadzenia zajęć powodują, że każdy uczestnik czuje się zaopiekowany i bezpieczny.

Pozdrawiam
Kasia Złotkowska

Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.