BĄDŹ Z NAMI:

2Tym razem połączymy medytację, pranajamę, jogę, z wodnymi kąpielami, koncertem gongów, masażem twarzy i warsztatami kulinarnymi – czeka na wspaniały czas.

Chcesz poczuć siłę, moc i energie, która w Tobie drzemie, jedocześnie odpocząć i zregenerować się?

Tym razem warsztat jest dedykowany urodzie i zdrowi, bo przecież jedno od drugiego nie istnieje J Nauczymy się automasażu i jogi twarzy. Połączymy je z oddechem i relaksem, abyście jeszcze bardziej pokochały siebie J

W malowniczym miejscu, z daleka od codziennego zgiełku będziemy medytować, praktykować jogę, cieszyć się sobą i pięknem otaczającego nas świata.

Będzie czas na głęboki oddech, na spacery lub bieganie, pływanie. A wieczorami przy filiżance herbaty na odpoczynek, śmiech i rozmowy o życiu.

Będziemy razem, ale pozostawimy sobie przestrzeń dla własnych potrzeb i myśli. Tak, by każda z Nas mogła odnaleźć swój własny rytm.

Pomogę Ci zbudować Twój wewnętrzny świat, spokojny i harmonijny, aby zewnętrzny tylko Cię otulał w swojej indywidualności.

Zapraszam Cię w tą piękną podróż <3

1Orientacyjny plan dnia:

Czwartek 13.10

17.30 praktyka jogi
19.00 wspólna kolacja

Powitalne: 20.00 Relaksacja w dźwiękach mis i gongów - Iwona Sikora

Piątek 14.10 i sobota 15.10

8.00 medytacja i pranajama
9.00 śniadanie
10.30 praktyka jogi
13.00 kąpiel w jeziorku – wstęp do morsowania

czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy kąpiele – Twoja przestrzeń
14.00 obiad

czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy kąpiele – Twoja przestrzeń
x116.00 – 19.00 warsztat kulinarny

19.00 wspólna kolacja

Niedziela 16.10

8.00 medytacja i pranajama
9.00 śniadanie
10.30 praktyka jogi
12.00 lunch

3W trakcie warsztatu, będzie można skorzystać z masażu „Lifting twarzy” w promocyjnej cenie 180zł
(wykonywać je będzie dyplomowana masażystka Ewa Pasiak) - zapisz się wcześniej w mailu

Prowadząca:

Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.

To jest moja niekończąca się opowieść

Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”. Ekspertka Pytania na Śniadanie – joga i formy relaksacji. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa,

Aleksandra Wojciechowska

Jestem wegańskim szefem kuchni i cukiernikiem.

Gotując okazuję uczucia osobie którą karmię, empatię zwierzętom i szacunek planecie.

Po obronieniu dyplomu magistra na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa z przyczyn życiowych i miłości do karmienia innych poświęciłam się gotowaniu i cukiernictwu. Życie pokierowało moją karierą w sposób zupełnie nieprzewidziany ale dzięki temu mogę teraz przekazywać dobroczynną wiedzę swoim uczniom. Byłam między innymi szefem w cukierni i kucharzem w Vege Miasto i Caffe Miasto i szefem kuchni w Vege Bistro. Wyszkoliłam wiele wspaniałych osób. Teraz staram się być tam gdzie serce mnie poprowadzi. Pragnę oswajać uczniów z gotowaniem, z kuchnią wegańską, rozbudzać kreatywność, wyzwalać swobodę, pewność siebie ale też uczyć organizacji pracy i efektywnego wykorzystania produktów.

Moją pasją jest joga, szanuję śmierć, przemijanie i czas dany nam czas. Kocham zwierzęta, w szczególności koty i staram się czynić dla nich tyle dobra ile tylko jestem w stanie.

Na warsztatach przyrządzimy zdrowe roślinne kolacje, składające się z bezglutenowych wytrawnych placuszków, wspaniałych pożywnych past, lekkich pieczonych warzyw z pomysłowymi dodatkami, sycących sałatek z kremowymi sosami. Nauczymy się robić klasyczny oraz smakowy majonez bez jajek i sosy na jego bazie. Każdy uczestnik otrzyma przepisy, które wykonamy w formie papierowej i cyfrowej.

Inwestycja: 1250zł
Warsztaty kulinarne (2dni) 300zł – przy zapisie proszę o informację czy będziesz brała udział :)
Miejsce pobytu: Kępa Kielpinska

Zapisu dokonasz wysyłając mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły naszego spotkania. W ciągu trzech dni od zgłoszenia, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400złzł na konto: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem „weekend w kobiecym gronie

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.