BĄDŹ Z NAMI:

Zapraszamy Was drogie kobiety na nasz wyjazdowy warsztat do klimatycznego miejsca na Mazurach. Znamy się ponad 20 lat, przez ten czas nasze drogi się schodziły i rozchodziły aż nadszedł czas, że wspólnie zapragnęłyśmy stworzyć kobiece wydarzenie. Łączymy nasze doświadczenia zawodowe i życiowe zapraszając Was na Przepływ Kobiecości. To będzie piękny i czuły warsztat o życiu, jego przepływie, o rozbudzeniu tętniącej w nas kobiecej sile, witalności, delikatności, stabilności ale i też mocy płynącej w naszych żyłach, sercach i korzeniach.

Orientacyjny plan dnia:

Czwartek 26.01
17.30 praktyka jogi
19.00 wspólna kolacja
20.30 powitalny krąg kobiet

Piątek 27.01 i sobota 28.01
8.00 uzdrawiający oddech - pranajama
9.00 śniadanie
10.30 12.00 praktyka jogi 
14.00 lunch – zupa + deser
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy kąpiele – Twoja przestrzeń 
17.00 – 19.00 taniec/ruch intuicyjny
19.00 wspólna kolacja
20.30 koncert Gongów/krąg kobiet

Niedziela 29.01
8.00 medytacja
9.00 śniadanie
10.30 ruch intuicyjny
12.00 lunch – zupa + deser

uściskamy się, przytulimy i pojedziemy do domku z nową, wspaniałą energią

Wspaniałym uzupełnieniem pobytu, będzie „naturalny lifting twarzy- Face Modeling”. Odprężający i odświeżający wygląd  twarzy, poprawa krążenia limfy, odprężenie dla mięśni klatki piersiowej, górnych pleców i twarzy. Promocyjna cena 200zł

(wykonywać je będzie dyplomowana masażystka Ewa Pasiak)

Prowadzace:

Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.

To jest moja niekończąca się opowieść

 Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”.  Ekspertka Pytania na Śniadanie – joga i formy relaksacji. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, 

Iwona Isterna Sikora

Kobieta, którą pasjonuje Życie. Od zawsze fascynował mnie człowiek pod każdym aspektem. Dlatego ukończyłam AWF w Warszawie oraz Studia Podyplomowe na wydziale rehabilitacji ze specjalnością Fizjoprofilaktyka i korektywa w Warszawie. Dyplomowana nauczycielka jogi. Instruktor kinezyprofilaktyki i kinezygerontoprofilaktyki. Praktyk masażu dźwiękiem, sound healer. Wykonuję masaże dźwiękiem oraz organizuję grupowe relaksacje i kąpiele w dźwiękach mis i gongów. Dzielę się swoim doświadczeniem i przekazuję innym wiedzę z zakresu pracy z dźwiękiem mis i gongów organizując szkolenia i warsztaty. Jestem pasjonatką relaksacji, medytacji, wizualizacji, oddechu i pracy z ciałem. W 2013 roku powstało moje kochane studio ZdrowiejTu, w którym realizuję swoje zawodowe marzenia i współpracuję ze wspaniałymi ludźmi. Organizuję wyjazdy, warsztaty, kręgi dla kobiet. Aby być zdrowym, sprawnym i spełnionym człowiekiem oprócz dbania o sprawność fizyczną, odpowiednie odżywianie należy zadbać o sferę psychiczną, społeczną i duchową. Fascynuje mnie energetyka ciała, przestrzeni. Od 2010 roku zgłębiam wiedzę i doświadczenie poznając różne techniki pracy z energią. Świat duchowy jest dla mnie tak samo ważny jak świat fizyczny, materialny. Jestem absolwentką Szkoły Wiedzy Szamańskiej założonej przez wyjątkową polską współczesną szamankę Jadwigę Naira. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję na indywidualnych energetycznych sesjach z klientami, podczas których uwalniana i transformowana jest energia blokująca radość życia, zdrowie, żywotność i spełnienie. Jestem szczęśliwą kobietą, żoną, mamą dwóch wspaniałych córek Karoliny i Poli. Kocham podróże te małe i te duże, uwielbiam kontakt z przyrodą, jej dźwięki oraz ciszę. Lubię poznawać ludzi i ich historie, urzeka mnie radość życia. Niech ludzkość uczy się jednego języka… JĘZYKA MIŁOŚCI

Ewa Pasiak

Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Wieloletnia praca z ciałem uświadomiło mi, jak ważna dla zdrowia jest dieta, suplementacja a nawet oddech. Od tego zależy nie tylko nasze zdrowie, ale i równowaga w organizmie. Dlatego zostałam terapeutką biologicznej odnowy twarzy. Jest to w pełni naturalny, holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Praca wielotkankowa pozwala osiągnąć długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy piękna i zdrowia na twarzy.

Inwestycja:

Inwestycja:

Pokój 2 osobowy – 1230 zł/os

Pokój 3 i 4 osobowy – 1190 zł/os

Miejsce pobytu: Folwark Miłkowiec –ok 2h od warszawy: www.folwarkmiłkowiec.pl

Folwark Miłkowiec położony jest na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta.

Zapisu dokonasz wysyłając mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły naszego spotkania. W ciągu trzech dni od zgłoszenia, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400złzł na konto: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem „weekend w kobiecym gronie

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.