BĄDŹ Z NAMI:

Dzień Kobiet w towarzystwie Kobiet – co może być piękniejszego?!

Chcesz poczuć siłę, moc i energie, która w Tobie drzemie, jedocześnie odpocząć i zregenerować się?

 

Zapraszam Cię na spotkanie z jogą, oddechem, naturą, a także ze mną i innymi Kobietami.

W malowniczym miejscu, z daleka od codziennego zgiełku będziemy medytować, praktykować jogę, cieszyć się sobą i pięknem otaczającego nas świata.

Będzie czas na głęboki oddech, na spacery lub bieganie, pływanie czy morsowanie. A wieczorami przy filiżance herbaty na odpoczynek, śmiech i rozmowy o życiu.

Będziemy razem, ale pozostawimy sobie przestrzeń dla własnych potrzeb i myśli. Tak, by każda z Nas mogła odnaleźć swój własny rytm.

 

Pomogę Ci zbudować Twój wewnętrzny świat, spokojny i harmonijny, aby zewnętrzny tylko Cię otulał w swojej indywidualności.

 

Zapraszam Cię w tą piękną podróż ❤️

 

Orientacyjny plan dnia:

 

Czwartek 2.03
17.30 praktyka jogi
19.00 wspólna kolacja
20.30 zapoznawczy krąg kobiet :-)

piątek 3.03
8.00 medytacja/pranajama
9.00 śniadanie
10.30 - 12.00 praktyka jogi
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy morsowanie – Twoja przestrzeń
14.00 obiad
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy morsowanie – Twoja przestrzeń
17.30 - 19.00 trening mięśni dna miednicy
19.00 wspólna kolacja
20.00 pogaduchy i śmiech

sobota 4.03
8.00 medytacja/pranajama
9.00 śniadanie
10.30 - 12.00 praktyka jogi
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy morsowanie – Twoja przestrzeń
14.00 obiad
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy morsowanie – Twoja przestrzeń lub wspólne robienie makram
17.30 - 19.00 joga kobieca
19.00 wspólna kolacja
20.30 śmiech i pogaduchy

niedziela 5.03
8.00 medytacja/pranajama
9.00 śniadanie
10.30 praktyka jogi
12.00 lunch

uściskamy się, przytulimy i pojedziemy do domku z nową, wspaniałą energią

Twoja inwestycja: 1250zł

Wspaniałym uzupełnieniem praktyki jogi, będzie „Lifting twarzy”. Odprężający i odświeżający wygląd twarzy i w promocyjnej cenie 200zł
(wykonywać je będzie dyplomowana terapeutka biologicznej odnowy twarzy Ewa Pasiak)

Miejsce pobytu: Kępa Kiełpińska

 

Prowadząca:
Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.

To jest moja niekończąca się opowieść

Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa.

 

Ewa Pasiak

Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Wieloletnia praca z ciałem uświadomiło mi, jak ważna dla zdrowia jest dieta, suplementacja a nawet oddech. Od tego zależy nie tylko nasze zdrowie, ale i równowaga w organizmie. Dlatego zostałam terapeutką biologicznej odnowy twarzy. Jest to w pełni naturalny, holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Praca wielotkankowa pozwala osiągnąć długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy piękna i zdrowia na twarzy.

 

Zapisu dokonasz wysyłając mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły naszego spotkania. W ciągu trzech dni od zgłoszenia, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400złzł na konto: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem „weekend w kobiecym gronie”

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.