BĄDŹ Z NAMI:

Razem będziemy celebrować kobiecość

Połączymy trening oddechowy, uważność i jogę Nidra, jogę Iyengara i jogę hormonalną.
Czeka nas wspaniały czas, w którym jeszcze bardziej pokochasz siebie. 
W malowniczym miejscu, z daleka od codziennego zgiełku będziemy cieszyć się sobą i pięknem otaczającego nas świata.

Będzie czas na spacery lub bieganie, pływanie. A wieczorami przy filiżance herbaty na odpoczynek, śmiech i rozmowy o życiu.
Będziemy razem, ale pozostawimy sobie przestrzeń dla własnych potrzeb i myśli. Tak, by każda z Nas mogła odnaleźć swój własny rytm. 

Pomogę Ci zbudować Twój wewnętrzny świat, spokojny i harmonijny, aby zewnętrzny tylko Cię otulał w swojej indywidualności.
Zapraszam Cię w tą piękną podróż 


Orientacyjny plan dnia:
Piątek 1.03
17.30 joga regeneracyjna
19.00 wspólna kolacja
20.30 koncert gongów (dodatkowo płatny)

Sobota 2.03
8.00 pranajama 
9.00 śniadanie
10.30 – 12.00 praktyka jogi hormonalnej

dla chętnych kąpiel w jeziorku dziekanowskim

14.00 obiad
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy kąpiele – Twoja przestrzeń 

17.30-19.00 joga Iyengara
20.30 wspólny wieczór

Niedziela 17.09
8.00 joga hormonalna
9.00 śniadanie
10.30 joga Iyengara
12.00 lunch

Twoja inwestycja: 1180zł 
Opłata za dietę bezglutenową, bez laktozy (innych diet nie realizujemy)
30zł/doba/osoba


W trakcie warsztatu, będzie można skorzystać z masażu „Lifting twarzy” w promocyjnej cenie 250zł
Koncert w gongach (muzykoterapia) – 100zł

Prowadzące:

Katarzyna Złotkowska

Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level II (Junior III). Instruktorka jogi hormonalnej wg Dinah Rodrigues, osteopatycznej, Yin jogi, jogi hormonalnej i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Trenerka oddechu hipopresyjnego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Instruktorka terapii ruchem, zdrowego kręgosłupa, piłek Redondo, ball, form prozdrowotnych w fitnessie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi i platformy online JOGAGO.pl.

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.
To jest moja niekończąca się opowieść
Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level II. Instruktorka Yin jogi, jogi hormonalnej i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Trenerka oddechu hipopresyjnego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”.  Ekspertka Pytania na Śniadanie – joga i formy relaksacji. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, 


Miejsce pobytu: Kępa Kielpinska
Zapisu dokonasz wysyłając mail na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły naszego spotkania. W ciągu trzech dni od zgłoszenia, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400złzł na konto: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem „weekend w kobiecym gronie”

Jeśli chcesz otrzymać fakturę pobytową napisz mi o tym :)

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.