BĄDŹ Z NAMI:

Od lat obserwuję jak po listopadzie spada nastrój, czujecie się przygnębione i zmęczone.
A przed Wami grudzień pełen emocji, ale też
wymagający:)

Dlatego zabieram Was na weekend ODNOWY

Chcesz poczuć siłę, moc i energie, która w Tobie drzemie, jedocześnie odpocząć i zregenerować się?Wiem, że atmosfera będzie niezwykle wspierająca. Kobieca energia, która otuli Cię od stóp do głowy. Będą poranne oddechy i medytacja, joga terapeutyczna i powięziowa. Pójdziemy razem na spacer, aby poczuć przestrzeń natury i poprosić ziemie o energię.

Wieczorem usiądziemy razem do malowania mandali. Będzie radość, błogość, a może cisza…

Będziemy razem, ale pozostawimy sobie przestrzeń dla własnych potrzeb i myśli. Tak, by każda z Nas mogła odnaleźć swój własny rytm. 

Pomogę Ci zbudować Twój wewnętrzny świat, spokojny i harmonijny, aby zewnętrzny tylko Cię otulał w swojej indywidualności.

Zapraszam Cię w tą piękną podróż ❤️

Orientacyjny plan dnia:

Czwartek 24.11

17.30 praktyka jogi
19.00 wspólna kolacja
20.30 pierwszy wieczór z twoja mandalą

Piątek 25.11 i sobota 26.11

8.00 medytacja i pranajama
9.00 śniadanie
10.30 12.00 praktyka jogi terapeutycznej
14.00 obiad
czas wolny na spacery, książkę, bieganie czy kąpiele – Twoja przestrzeń
17.30 – 19.00 joga powięziowa i yin
19.00 wspólna kolacja

Niedziela 27.11

8.00 medytacja i pranajama
9.00 śniadanie
10.30 praktyka jogi
12.00 lunch

uściskamy się, przytulimy i pojedziemy do domku z nową, wspaniałą energią

Wspaniałym uzupełnieniem praktyki jogi, będzie „Lifting twarzy”. Odprężający i odświeżający wygląd  twarzy i w promocyjnej cenie 180zł
(wykonywać je będzie dyplomowana masażystka Ewa Pasiak)

Prowadząca:

Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii.

To jest moja niekończąca się opowieść

Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”.  Ekspertka Pytania na Śniadanie – joga i formy relaksacji. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa,

Anna Bicka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor rekreacji, ruchowej i trener personalny. Afirmatorka życia, biegaczka ultra,  ekspolatorka dzikich szlaków, miłośniczka przyrody i minimalizmu. Kocha obcowanie z dzieciakami i młodzieżą z którą pracuje od 24 lat. Kocha góry i wędrówki w nieznane. Prywatnie jest mamą dwójki cudnych nastolatków, pisze też bloga "Płaje", robi kolorowe czapki Płajki, które są dzieckiem jej pasji górskiej. Przeplata swoją drogę balansując między  aktywnością, a wyciszeniem i medytacją, jaką jest dla niej malowanie mandali i... szydełkowanie.
Smakuje życie i wie, że wszystko jest trudne nim stanie się łatwe"

Ewa Pasiak

Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Wieloletnia praca z ciałem uświadomiło mi, jak ważna dla zdrowia jest dieta, suplementacja a nawet oddech. Od tego zależy nie tylko nasze zdrowie, ale i równowaga w organizmie. Dlatego zostałam terapeutką biologicznej odnowy twarzy. Jest to w pełni naturalny, holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy. Praca wielotkankowa pozwala osiągnąć długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy piękna i zdrowia na twarzy.

Inwestycja:

Pokój 2 osobowy - 990zł/os
Pokój 3 i 4 osobowy – 950zł/os

Miejsce pobytu: Folwark Miłkowiec –ok 2h od warszawy: www.folwarkmiłkowiec.pl

Folwark Miłkowiec położony jest na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta.

Zapisu dokonasz wysyłając mail na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie szczegóły naszego spotkania. W ciągu trzech dni od zgłoszenia, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400złzł na konto: New Line 95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 z dopiskiem „weekend w kobiecym gronie

Przy słabych mieśniach gorsetu centralnego dochodzi do wielu dysfunkcji naszego ciała, których często nie łączymy z tym problemem. Nasza postawa przyjmuje nieprawidłowy kształt, garbimy sie, brzuch staje się mocno wystający w przód, głowa wysuwa się do przodu a miednice "przekręca" w tył :O Pojawiają się napięciowe bóle pleców, potem dochodzi do degradacji krążków międzykręgowych i problem gotowy... poprzez nieprawidłowe ustawienie posturalne, dochodzi również do zaburzeń w rejonie brzucha; np. pogarsza się trawienie, doznania seksualne, obniżają się w swoim położeniu narządy rozrodcze, zmniejsza się kontrola pęcherza moczowego i wiele, wiele innych...

Dobra wiadomość jest taka, że mięśnie dna miednicy, wielodzielny i poprzeczny brzucha można tak samo wyćwiczyć jak każdy innych mięsień - trzeba tylko chcieć :D

Na tych warsztatach, zapoznamy Cię, z zestawem ćwiczeń, który będziesz mogła/mógł wykorzystywać każdego dnia, aż do doskonałości ;)

UWAGA!!! nie jest to praktyka jogi, wykorzystane będą ćwiczenia z zakresu terapii ginekologicznej i urologicznej, ćwiczeń Pilates oraz niektórych pozycji jogi.

Prowadząca Katarzyna Złotkowska

Miejsce ATR Zacisze jogi - Łodygowa 22

Cena 250zł

Zapisy: bezpośrednio w Zaciszu jogi lub meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. przy zapisie należy dokonać opłaty: na miejscu lub na konto Santander 95109018410000000109562090 "trening miednicy"

Serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam

Kasia

 

Balans oznacza równowagę. Nie tylko ciała. Również, a może przede wszystkim, układu nerwowego i umysłu. Pozycje balansowe stanowią wyzwanie, ponieważ oprócz zrównoważenia na wspomnianych powyżej płaszczyznach, wymagają od nas siły i elastyczności. Zwykle mamy albo jedno, albo drugie. Podczas naszego spotkania będziemy rozpracowywać części składowe tej grupy pozycji, a dzięki pomocom czasem ułatwimy sobie zadanie. Po prostu weźmiemy balanse na warsztat.

Plan warsztatów;

Sobota:
12.30 rejestracja
13-15.30 sesja I
15.30-16.30 przerwa
16.30-19.00 sesja II

Niedziela:
9-10.00 pranajama
10.00-10.45 przerwa
10.45-13.15 sesja III
zakończenie warsztatów

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! każdy uczestnik, zobowiązany jest do przyjechania z własną matą, paskiem i dwoma kostkami.

Cena: 300zł
(nie ma możliwości zapisu na jeden dzień)

zgłoszenia; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaliczki w wysokości 100zł, wpłacamy na konto: New Line
95 1090 1841 0000 0001 0956 2090 - rezerwacja miejsca nastąpi po wpłacie zaliczki.

KONTAKT

Dołącz do nas

 

ADRES:

ul. Łodygowa 22

03-687 Warszawa

tel. +48 601 438 924

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 601 43 89 24
ZACISZE JOGI AKADEMIA TERAPII RUCHEM
UL. ŁODYGOWA 22, 03-687 WARSZAWA
© 2017 ZACISZEJOGI.PL All Rights Reserved Design by PLUSDESIGN | Kodowanie: Hedea.pl
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.